אודות טופ קנבס

אוהבים לצלם ומחפשים מקום מתאים להדפיס בו את התמונות שלכם? מעוניינים בשירות מקצועי, מענה מהיר וגם איכות ללא פשרות? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון! אנו, ב"טופ קנבס" מציעים לכם שילוב של ניסיון רב מאד בתחום זה, שירותיות ברמה גבוהה ותוצאות איכותיות. כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא לשלוח לנו את קבצי התמונות שלכם ואנו נדאג להדפיס אותן בדיוק כמו שאתם רוצים.

הניסיון שלנו

אנו ב"טופ קנבס", מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ואמין בעל ניסון רב בתחום הצילום והדפסות על קנבס יעידו על כך אלפי קנבסים שיוצרו על ידינו ומאות לקוחות מרוצים…
עלינו להדגיש כי אנחנו מתמחים בהדפסות על קנבס והביצוע נעשה בדגש מיוחד על איכות.

האיכות שלנו

כשמדובר בתמונות, בין אם מעוניינים לתלות אותן על קיר הסלון בבית או אולי לשלוח אותן כמתנה לחברים, חשוב שהן תהיינה איכותיות, חדות ועשירות בצבען. ב"טופ קנבס" אנו מציעים לכם איכות ללא פשרות ותוצאות מצוינות. הניסיון והוותק שלנו, המכשור המקצועי שבו אנו משתמשים ותהליכי העבודה שלנו, מאפשרים לנו, וגם לכם, ליהנות מתמונות נהדרות ומשירותים נוספים. אם שלחתם אלינו תמונות ישנות, אל דאגה. ברשותנו כל הפתרונות כדי להשביח את התמונות ולהפוך אותן לחדשות לחלוטין.

השירות שלנו

אצלנו תקבלו מחיר אטרקטיבי מאד עבור השירות המוצע לכם ומענה נקודתי לצרכים השונים שלכם. אנו מבטיחים לכם מחיר הוגן ומשתלם, וגם שירות מהיר מאד. אתם לא צריכים לעשות דבר ואפילו לא לצאת מהבית. בהקלקה מהירה, ובשליחה של קבצי התמונות שלכם ישירות אלינו אונליין, תוכלו לנצל את השירותים המוצעים לכם על ידינו וליהנות מחוויית קניות ייחודית. אנו נלווה אתכם כבר משלב הזמנת התמונות ועד שתקבלו אותן ישירות, לביתכם. אנו מבטיחים לכם הדפסה איכותית ואפשרות ליהנות מרגעים בלתי רגעים, המונצחים על גבי התמונות שלכם.


אנו מזמינים אתכם להזמין אצלנו הדפסה על קנבס ב-4 צעדים פשוטים – מתנה מושלמת ואיכותית ליקרים לכם.