זיכרונות על קנבס

הופכים זיכרונות מתוקים ליצירת אמנות משפחתית.

לכולנו יש זיכרונות מתוקים שאנחנו נוצרים אתנו: הצעדים הראשונים של הילד, פיקניק משפחתי, קבלת תואר, המילה הראשונה שהילדה אמרה, סיום מסלול בצבא, חוויות מחוף הים, מבית הספר, מימי הולדת, חגים או זיכרונות משפחתיים נפלאים מטיול בחו"ל.

הזיכרונות האלו נטמעים אצלנו עמוק בפנים וכשאנחנו נזכרים הם תמיד מעלים חיוך רחב על הפנים. אז למה לא לחלוק אותם עם האנשים הכי יקרים?

הכול נשאר במשפחה!

כהורים אתם בוודאי שואפים לבלות כמה שיותר זמן עם הילדים, אבל מרוץ החיים בקושי מותיר לנו זמן איכות עם הילדים. השעות שלכם ביחד עם הילדים הופכות לנדירות וקשה לשבור את השגרה, אך זו בהחלט משימה אפשרית.

העלו את הזיכרונות המצולמים שלכם על בד קנבס והנציחו חוויות משפחתיות יוצאות דופן ורגעים בלתי נשכחים, כך שאתם והילדים תוכלו ליהנות מהם בכל יום מחדש.

כי כאשר תולים תמונה משפחתית בבית אתם מגבירים את תחושת השייכות ומעצימים את הילדים, אתם מראים להם הוקרה ומעלים את הביטחון העצמי. כאשר מביטים בתמונה משפחתית הילדים מרגישים חלק אינטגראלי מהתא המשפחתי ולומדים שהם בעלי ערך וחשובים. אתם אולי לא נמצאים פיזית בבית, אך התמונה המשפחתית תשדר זמינות, קירבה, אינטימיות, חום ויחס אישי. זיכרונות משפחתיים על קנבס מעניקים לכל בני המשפחה תחושה שהם כאן בשבילם, כל העת, והם באמת משמעותיים.
1200x628-1

>>>> קשור בנושא קולא'ז להדפסה על קנבס <<<<<

זיכרונות על קנבס, זה כל הקסם.

אנחנו ב'טופ קנבס' הולכים יד ביד עם הלקוחות שלנו, וביחד –  מביאים את הקסם הביתה. בעינינו, זיכרונות על קנבס מעוררים השראה ואנחנו שמחים להעניק חיי נצח לרגעים משפחתיים מרגשים.

הדפסה על קנבס של חוויות משותפות מוסיפה לבית לא רק אלמנט דקורטיבי כי אם גם מוסיפה נופך של התחדשות ומעוררת לחיים את כל החושים.

'טופ קנבס', לשירותכם.

  • את הזיכרונות על קנבס ניתן להדפיס ב-16 גדלים שונים – לבחירתכם.
  • אתם בוחרים את מסגרת ואת הסגנון: תמונה מוגדלת, פסיפס, תמונה מפוצלת או קולאז'.
  • הצוות המקצועי עומד לשירותכם ומסייע בעיבוד ותיקון תמונות.
  • ב'טופ קנבס' תקבלו תמונה חדה ואיכותית.
  • ניתן להעלות מגוון רחב של תמונות משלל מקורות: פייסבוק, אינסטגרם, פינטרס, טלפון נייד, מצלמה, מחשבים, טאבלטים ועוד.
  • התמונות נשלחות עד לבית הלקוח.
  • התמונות מגיעות עם וו תליה, כך שניתן לתלות את התמונה מיד.
  • 'טופ קנבס' עושה שימוש בחומרים איכותיים: הצבעים עמידים לקרינת UV והבדים ידידותיים לסביבה.

מה עושים?

אתם שולחים אלינו את התמונה לאימייל:
[email protected]
או מעלים את התמונה בקישור הזה,
ואנחנו כבר נדאג לכל היתר.