האם קנבס מתאים גם לעיצוב בחדרי ילדים?

האם אתם מתכננים לעצב מחדש את חדר הילדים? מחפשים פתרון זול ואיכותי על מנת לשנות את העיצוב בחדר הילדים? אם כן, כדאי לכם להזמין תמונות על קנבס. ניתן להדפיס על קנבס כל תמונה שיש לכם, כל עוד היא איכותית וברזולוציה מספיקה ויש אפשרות לבחור מתוך מאגר תמונות מוכן וגדול ובו אוסף תמונות ילדים מרשים עם דמויות אהובות, מכוניות, נופים ועוד. כאשר אתם מחליטים לפנות לחברה המתמחה בהדפסה על בדי קנבס חשוב לוודא מראש כי הדפוס איכותי ואינו מכיל רעלנים או חומרים מסוכנים לבריאות הילדים.

עיצוב מרהיב בחדר הילדים

ניתן להדפיס על קנבס בגדלים שונים ולעצב מחדש את חדר הילדים בקלות ובתקציב נמוך. ניתן לבחור בתמונה של הילדים, להדפיס תמונה משפחתית, לבחור בתמונה בה הילד בוחר לעיצוב חדרו או לבחור מתוך מאגר תמונות גדול של צילומים ודמויות האהובות על הילדים. את תמונת הקנבס מותחים על מסגרת עץ ולכן יש לה אפקט מרשים של עומק וניתן להחליט היכן לתלות אותה בחד על מנת להשלים את העיצוב.

תמונה משפחתית

ילדים אוהבים לקשט את חדרים וניתן לבחור תמונה משפחתית או תמונה יפה של הילד ולהדפיס אותה בכל גודל. הילד יתגאה בתמונה האיכותית ויהנה מאווירה מיוחדת בחדרו. בנוסף, ילדים גדולים יכולים לבחור תמונה המאפיינת אותם או להחליט בעצמם על עיצוב החדר ובאמצעות ההדפסה על הקנבס ניתן לתרום לאווירה מיוחדת בחדר ולעיצוב מרהיב.


להזמנות ובירורים חייגו לטלפון: 03-509-7888 או צרו עימנו קשר ע"י מילוי פרטיכם בלחיצה כאן.