כיצד עובר תהליך ההדפסה על קנבס

אין כמו מראה של תמונה שצילמתם המודפסת על בד קנבס גדול ואיכותי. בד הקנבס מתוח על מסגרת עץ ולכן זוכים לאפקט תלת ממדי מרשים ולתמונה יפה המפארת את הקיר בסלון, בחדר השינה שלכם או של הילדים או במשרד. על מנת לבצע הדפסה על בד קנבס יש לערוך את התמונה במחשב טרם שליחתה למדפסת הדיגיטלית. אמנם יש מספר אפשרויות להדפיס על בד קנבס אך כיום נהוג להדפיס הזמנות ספורות או תמונה יחידה באמצעות מדפסת דיגיטלית איכותית המתאימה להדפסה על חומרי גלם שונים.

עיבוד תמונה

לפני הדפסת התמונה חשוב לבדוק אותה על המחשב. גרפיקאי או דפס מנוסה מעלה את התמונה למחשב ובודק את איכותה ואת הרזולוציה שלה. במידת הצורך ניתן לעבד את התמונה ולתקן פגמים שונים, לחדד את התמונה, ללטש אותה ולהוסיף אפקטים שונים המשפרים את איכותה או מוסיפים אווירה מסוימת בהתאם לרצון הלקוח. עיבוד התמונה בפוטושופ או בתוכנה ייעודית אחרת הוא צעד חשוב ויש להכין את התמונה למאפייני המדפסת.

דפוס דיגיטלי

את התמונה מדפיסים באמצעות מדפסת דיגיטלית (Wide Format) ייעודית. ככל שהמדפסת איכותית יותר והדפס מקצועי ומשתמש בדיו איכותי כך נהנים מאיכות גבוהה יותר של התמונה המודפסת ומעמידות גבוהה של הדיו. את התמונה יש למתוח על מסגרת עץ וכך נהנים מתמונה אותה ניתן לתלות על הקיר ומאפקט עומק ייחודי ומרשים.

להזמנות ובירורים חייגו לטלפון: 03-509-7888 או צרו עימנו קשר ע"י מילוי פרטיכם בלחיצה כאן.