מדוע רבים מעדיפים להדפיס על קנבס במקום על תמונות דיגיטליות?

הדפוס הדיגיטלי נחשב למתקדם ואיכותי ומאפשר לנו להדפיס תמונות באיכות גבוהה בגדלים שונים. כיום ניתן להדפיס בבית במדפסת ביתי רגילה תמונות שצילמנו במכשיר הסלולרי או באמצעות המצלמה הדיגיטלית אך כאשר מעוניינים להדפיס תמונה בגודל של פוסטר או למעלה מכך יש לפנות לחברות המתמחות בנושא, לרבות בתי הדפוס המחזיקים מדפסת דיגיטלית גדולה ומקצועית. בשנים האחרונות בוחרים ישראלים רבים להדפיס את התמונות הגדולות על בד קנבס בגלל האפקט המיוחד והמראה המושלם.

תמונה איכותית

הדפוס על הקנבס אהוב ומציע נופך ייחודי ואיכות גבוהה. בד הקנבס משמש אמנים לאורך שנים ארוכות ורק בשנים האחרונות הוא הפך לפופולרי גם בבתי הדפוס ויש לו דרישה רבה בקרב הלקוחות הפרטיים. התמונה על הקנבס מרשימה ואיכותית ויש לה אפקט של תמונה אמנותית ומקורית. את בד הקנבס מותחים על מסגרת עץ וכך נוצר אפקט עומק מיוחד התורם למראה המושלם. כאשר מדפיסים על בד קנבס חשוב לבדוק את איכות התמונה ומומלץ לבחור בחברה המתמחה בדפוס על בדי קנבס ויש ברשותה את הציוד הנדרש כמו מדפסת דיגיטלית גדולה ומקצועית.

מחיר משתלם

מחירי הדפוס על בדי הקנבס צנחו בשנים האחרונות וכעת כל אדם יכול לפנות לבית דפוס וליהנות מתמונה מרהיבה על בד קנבס איכותי. את התמונות ניתן לתלות בסלון, בחדר השינה, בחד הילדים או במשרד ונהנים מאווירה מיוחדת ומעיצוב מקורי ומעניין.

להזמנות ובירורים חייגו לטלפון: 03-509-7888 או צרו עימנו קשר ע"י מילוי פרטיכם בלחיצה כאן.