קולאז' להדפסה על קנבס

עם 'טופ קנבס' תוכלו ליצור קולאז' מדהים מתמונות אישיות שלכם, וכל זאת – בתוך דקות ספורות בלבד. תודות לטכנולוגיה המהפכנית שלנו תוכלו להנות מתמונת קולאז' מרהיבה על קנבס לבית שלכם, למשרד או כמתנה אישית, מקורית ומרגשת.

טכניקת קולאז', זה כל היופי!

קולאז' הוא אמצעי אמנותי מודרני שבו מחברים פיסות ויזואליות השונות זו מזו לכדי יצירת אמנות דו ממדית שלמה ומלאה. קולאז' יכול להיות פסיפס של תמונות אישיות או מקבץ של יצירות אמנות. הוא יכול להיות שילוב בין תמונות לטקסטים, או שילוב של ציורים, תמונות וגזירי עיתון. אין קולאז' אחד שדומה למשנהו ולכל אחד יש את החופש לעצב את הקולאז' שלו כרצונו ובהתאם לטעמו, וזה כל היופי.

ואם תמונה אחת שווה אלף מילים, אז כמה שווה תמונת קולאז'?

יצירת קולאז' להדפסה על קנבס – מתנה גדולה מהחיים:

תמונת קולאז' בשילובים יוצאי דופן יכולה לרגש כל אחד ואחת. זוהי מתנה אישית ומיוחדת שמתאימה לכל גיל ולשפע של אירועים בחיים. זו מתנה מפתיעה ליום הנישואין, ליום הולדת של סבא או סבתא, או מתנה נפלאה לחברה או קרוב. תמונת קולאז' על קנבס יכולה להיות מתנה מושלמת עבור הבוס או למפקדת בסוף המסלול.

את תמונת הקולאז' שעיצבתם תוכלו לקבל בגודל המתאים לכם ביותר מבין 16 גדלים, והיא תגיע לכל יעד שתבחרו – במהירות ובבטיחות.

פוטו קנבס

אתם לא לבד, תוכנות מתקדמות ליצירת קולאז' אישי:

אתם יכולים ליצור בעצמכם את תמונת הקולאז' שתודפס על קנבס או להיעזר בתוכנות עיצוב ייעודיות שמציעות מאות תבניות קולאז'ים במגוון עיצובים, קומפוזיציות וסגנונות.

התוכנות האלו ידידותיות למשתמש ופשוטות לתפעול והן כלי רב עוצמה ליצירת קולאז'ים עוצרי נשימה. כל שעליכם לעשות זה להעלות את התמונות הרצויות לכם מפייסבוק, מאינסטגרם, מהרשת, מפינטרס, מהטלפון החכם, מהמחשב וכו', ובתוך שניות אשף הקולאז'ים יבנה עבורכם קולאז' יפיפה. אם אתם רוצים לעצב לבד תוכלו לבחור תבנית מבין שלל תבניות, לעצב ולהתאים אותה באופן מלא לצרכים שלכם.

תוכלו לקבוע רקעים, מרקמים, צורות, גימורים של תמונות, אפקטים, גדלים, בהירות, מסגרות, להוסיף טקסטים בשלל פונטים ועוד ועוד.

תוכנות פופולריות ליצירת קולאז'ים:

אתרי אינטרנט או ליצירת קולאג' אונליין ושמירתו במחשב:

אפליקציות ליצירת קולאז':

הדפסת קולאז' על קנבס מעניקה לכם הזדמנות לעצב את התמונות, הטקסטים, הציורים והאלמנטים הוויזואליים כך שהם יספרו סיפור ייחודי – את הסיפור שלכם.